Dziś o Runie Eihwaz …

 “Jestem siłą i mam moc do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Uzdrawiam siebie, uzdrawiam otoczenie i uzdrawiam sytuację”.
ZNACZENIE RUNY EIHWAZ
✍️ Jedna z najbardziej magicznych i stosunkowo mocnych run, która pozwala zajrzeć w najgłębsze segmenty duszy.
To dzięki niej mamy odwagę do wydobywania najczarniejszych cieni i mierzenia się z nimi. Runa jest portalem między światem fizycznym a zaświatami, czyli tym, co widoczne a tymi energiami, których nie możemy na pierwszy rzut oka zauważyć. Cis uczy nas tego, że żeby żyć prawdziwie, trzeba oderwać się od fizyczności i zagłębić w potrzeby duszy, bo tak naprawdę ignorując wewnętrzny głos i podążając za chciejstwem oraz pieniądzem, zamykamy się na możliwości. Nasza dusza gubi do nas drogę, kiedy jesteśmy tak mocno związani z przyziemnymi sprawami.
✍️ Eihwaz to kontynuacja, wytrzymałość, siła i wiara w moce ochronne, które posiada każdy z nas. Runa zabezpiecza przed atakami sił nam nieprzyjaznych. To również głęboka transformacja, wskazująca na to, co powinno odejść, aby móc w pełni się realizować w chwili obecnej. Wraz z transformacją, bardzo często pojawiają się nowe początki i wszelkiego typu zaczynanie od nowa na wielu płaszczyznach. Energia tej runy pozwala zmierzyć się z niskimi wibracjami, bezsilnością, brakiem chęci czy stanami depresyjnymi. Warto podjąć praktyki z runą Eihwaz w momencie życia, w którym czekamy na zmianę kierunku – szukamy pracy bądź swojego miejsca na ziemi czy też sensu egzystencji. Runa pozwala nam się zakorzenić w odpowiednich decyzjach.
✍️ Runa Eihwaz chroni przed urokami, klątwami, niskimi wibracjami. Pozwala się wyciszyć i nabrać dystansu. Jest kluczem do drzwi ezoteryki dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą gałęzią rozwoju duchowego.
✍️ Droga do celu, wytrzymałość, niezłomność, cuda, które dają iskierkę nadziei i wiara w to, że przetrwamy, cokolwiek się wydarzy. Ochrona przed chorobami, plaster na sytuacje stresowe, dążenie do równowagi emocjonalnej. Wiara w słuszność swoich czynów oraz wiara we własne siły i wewnętrzną mądrość. Cis – nawet po największym zniszczeniu, odrodzi się na nowo, jeszcze silniejszy i jeszcze piękniejszy.

SILNA AFIRMACJA DO PRACY Z RUNĄ

“Jestem siłą i mam moc do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Uzdrawiam siebie, uzdrawiam otoczenie i uzdrawiam sytuację”.
“Otwieram się na elastyczność, otwartość i mądrość runy Eihwaz. Pozwalam energii runy rozgościć się w moim życiu na dobre”.
“Wpuszczam do mojego życia równowagę, akceptuję śmierć i życie”.
“Daję z siebie wszystko, bo jestem siłą!”
***********
Jeśli życzysz sobie Kartę z Runą Eihwaz Kliknij w link

LOVE 💚

Komentarze