"Nieproszony gość" podczep energetyczny ? Jak zidentyfikować Underdoga? 

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że od dłuższego czasu noszą w swoim polu energetycznym osadników, pochłaniając energię życiową i powoli niszcząc zdrowie i mentalność swoich "mistrzów". 

Pasożyci podwieścy nazywają się różnie: demony, larwy, podmioty i inne imiona. 

Celem takiego pasożyta jest połączenie się z polem energetycznym człowieka i zużycie jego energii. Naturalnie taka okolica nie prowadzi do niczego dobrego dla "właściciela" dla ciebie .. 

Jest jednak kilka oznak obecności podziemia w człowieku. Przytoczę kilka z nich 

 .. Migreny od częstych zmian. Ból głowy, który pojawia się znikąd, który staje się tłem, osłabia, ale nigdy nie odchodzi na stałe - to pierwsza oznaka intruza.. 

Jeśli lekarze mówią, że nic ci nie jest, ale ból nie ustępuje to najprawdopodobniej ciemna esencja aktywnie pochłania Twoją witalność, jednocześnie blokując górne czakry odpowiedzialne za intuicję, jasność i świadomości z Rodem. 

Koszmary i obsesyjne lęki. Kolejny znak obecności esencji w Twoim polu energetycznym. Koszmary są reakcją świadomości i podświadomości na pasożyta energetycznego: przy użyciu snów ciało astralne próbuje pokazać ciału fizycznemu, że zostaje powoli niszczone. 

Ciągły ból w różnych częściach ciała. Kiedy jesteśmy ranni lub chorzy, ciało reaguje chorobą fizyczną. W najmocniejszych przypadkach obecność podziemia w naszej energii zaczyna wpływać na ciało fizyczne: niezdiagnozowany ból, przenoszenie się na różne części ciała, wskazuje, że energia życiowa płynie potężnym przepływem. 

Ciągła chęć picia lub palenia. Te złe nawyki same osłabiają energię, przyciągając pasożyty energetyczne. Zmiany świadomości i energii, które zachodzą podczas picia alkoholu lub tytoniu, to prawdziwa gratka dla imigrantów. Dlatego, zadomowiwszy się w polu energetycznym człowieka, będą tego „wymagać” w kółko. Takie sąsiedztwo może doprowadzić człowieka do alkoholizmu lub uzależnienia od narkotyków w bardzo krótkim czasie. 

Diagnoza biopola na temat osadzenia lub wpływu nieczystości, podmioty: 

 Obecność demona na polu człowieka jest dość łatwa do wykrycia, skoro sam diabeł próbuje się pokazać. Pewnie wielu ma obrazki z filmów czym jest osoba obsesyjna i czym jest sesja egzorcyzmów. Oznaki osadzenia mają więc niewiele wspólnego z tym. 

Można w stu procentach trafnie powiedzieć, czy istnieje związek esencji na tej czy innej osobie, i nie tylko specjaliści ezoterycy potrafią to zrobić. Bo są momenty, kiedy można samodzielnie określić obecność esencji energetycznej. 

Jak ustalić obecność podmiotów w sobie lub innej osobie? 

Możesz na pewno powiedzieć, że masz przed sobą uwikłaną osobę, jeśli: 

Jeśli jesteś bardzo zmęczony rozmową z tą osobą, będziesz nieustannie ziewać w jego obecności, jeśli pokona Cię wewnętrzny wstrząs. Jeśli unikasz rozmowy z tym kimś za wszelką cenę, jej obecność albo Cię przyciska, albo irytuje. Jeśli po rozmowie z tą osobą czujesz się ciężki, zmęczony, załamany lub masz uczucie „wyciśniętej cytryny”. Jeśli po interakcji z nią pogarsza się Twoje trawienie, pojawiają się różne zaburzenia, zatrucia. Jeśli odczuwasz dyskomfort w miejscu, gdzie często przebywa, siedzi, leży lub coś robi ta osoba. 

Jak określić obecność osadu esencji w sobie? 

Spojrzenie z zewnątrz sprawia, że łatwiej odróżnić osoby, które mają powiązania z elementami energetycznymi. O wiele trudniej jest zdiagnozować to na podstawie ich obecności. 

 

Teraz przedstawię znaki i objawy, aby stwierdzić obecność wpływu zewnętrznego. 

 Jeśli stwierdzisz, że przynajmniej na trzy z nich odpowiadasz tak, to znaczy, że jesteś pod wpływem jednego lub drugiego, więc nie zawsze zachowujesz się tak, jak naprawdę chcesz. 

Co to mówi o obecności esencji energetycznej w Twoim biopolu: 

Jeśli jesteś uzależniony od narkotyków, alkoholu lub tytoniu. 

Jeśli masz szklany charakter, lubisz wywoływać negatywną reakcję ludzi wokół Ciebie. 

Jeśli lubisz narzekać na życie, los, lubisz plotkować, wyrażać ciągłe niezadowolenie z życia, często cofnąć przeszłość, szczególnie jej negatywne momenty.

Jeśli prowokacja do skandali jest jedną z Twoich ulubionych czynności, jeśli zawsze szukasz wymówek do kłótni, lubisz obwiniać, poniżać ludzką godność i we wszystkim uważasz się za słusznego. 

Jeśli kochasz za dużo gadać, do tego stopnia, że ludzie, z którymi się łączysz, chcą szybciej Cię opuścić, ziewają w Twojej obecności, a czasem nawet zasypiają.. 

Jeśli lubisz schlebiać, grać w pokazy maskowe, pleść sprytne intrygi. 

Jeśli lubisz grać głupka, aby przekonać rozmówcę do długich wyjaśnień 

Jeśli masz jakieś fobie. Jeśli słyszysz pewne głosy o destrukcyjnej naturze, które napychają Twój wewnętrzny głos i są zbyt intruzyjne. 

Jeśli masz myśli samobójcze, w głowie hazard, bałagan w związku i styl życia włóczęgi.. 

Pomoc specjalisty, którym sama się w tej chwili stajesz polega nie tylko na zdiagnozowaniu obecności podpięcia, ale także uwolnieniu swojego biopola od tego wpływu, zainstalowaniu ochrony. Ale należy pamiętać, że Jeśli nie dążysz do poprawy, zrozumienia i kontrolowania swoich stanów emocjonalnych, myśli i działań, wtedy nawet najsilniejszy ezoteryk nie może na zawsze pozbyć się Twojej biosfery a ta Prędzej czy później może wrócić. 

To nie są żarty popatrz na swoje życie i na swoje przyzwyczajenia, codzienną rutynę i będziesz wiedzieć … Sam uważając się za osobę mądrą i w miarę oświeconą, przebudzoną zdałem sobie sprawę, że gdzieś w jakiejś chwili mojego życia wkradł się niejeden złośliwy podczep… Stworzyłem sobie sam dla siebie skrypt odcinający od takich energii i działam i oczyszczam swoje chwile.. 

To proces ale wart wszystkiego bo nic tak nie blokuje naszego szczęścia jak zły program zainstalowany w naszej sferze bioenergetycznej… 

Jeśli pozwoliłeś nieświadomie aby złe programy się w tobie rozgościły możesz też świadomie je ze swojego domu, serca grzecznie wyprosić .. A aby już nie chciały wracać polecam zainstalować w swoim otoczeniu również Runę Algiz! 

W pokoju na półeczce, nad drzwiami w formie ramki, w samochodzie w formie karty czy w torebce aby chroniła cały czas… 

Na początku dobrze jest często na nią patrzeć z czasem świadomość jej posiadania sama „wyryje” się w Twojej podświadomości i będziesz szła przez życie ze świadomością pełnej ochrony … 

PS:

Mogę stworzyć dla Ciebie Kartę ze skryptem odcinającym od złożeczeń jak i z Runą Algiz a jeśli, żaden z Tobą nie rezonuje napisz jakiej natury energii potrzebujesz Więcej tutaj 


💜  Zobacz też skrypty w innych intencjach 👉 https://kartyszczescia.blogspot.com/search/label/skrypt

 

Love ❤️

Komentarze